More

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special.

  Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta ndjekë edhe Lulzim Jashari.

  Djali i komandantit Adem Jashari do të brohorasë nga shkallët e stadiumit në mëbshtetje të ekipit tonë.

  Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, Lulzim Jashari duke të bashku me disa tifozë të tjerë kuqezi.

  Kujtojmë se sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të startojë në orën 15:00 dhe do të zhvillohet në “Volksparkstadio” në Hamburg.

  Një ndeshje direkte për vendin e 3-të mes skuadrave, të cilat gjithashtu do të sfidohen mes tyre për herë të parë në histori.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

  Komisioni Rregullator i Energjetikës, i Shërbimeve të Ujit dhe i Shërbimeve të Menaxhimit me Mbeturinat Komunale i Republikës së...

  LSM: Shpenzimet për një familje në Maqedoni për muajin korrik, 60.570 denarë

  Shpenzimet minimale të një familjeje në korrik kanë qenë 60.570 denarë dhe në krahasim me qershorin janë rritur për...

  Aktivë shtatë zjarre, në 24 orët e fundit janë regjistruar 29 zjarre në ambient të hapur

  Shkup, 22 korrik – Qendra për menaxhim me kriza në mëngjes njoftoi se në 24 orët e fundit ka...

  Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, tetë të lënduar

  Tetë persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot në kilometrin e 40-të...