More

  Telefoni premium nga Nokia vjen me procesorin e Qualcomm, Snapdragon 835

  Përveç Nokia 6, telefonit të që është lansuar në tregun kinez, HMD Global pritet të lansojë edhe një sërë telefonash të ri. Njëri prej tyre mund të jetë edhe Nokia P1.

  Lansimi i kësaj pajisje mund të jetë konfirmuar në Weibo, ku Nokia iu përgjigj pyetjeve të ndryshme të konsumatorëve.

  Sipas asaj që kompania ka bërë të nënkuptohet në këtë ndërveprim me konsumatorët, pajisja do të mund të ketë procesorin e ri nga Qualcomm, Snapdragon 835.

  Një pajisje e tillë do të vijë në treg herët apo vonë, gjë që mund të ndodhë në shkurt gjatë konferencës MWC ose në një lansim të veçantë në mars ose prill.

  “Kur të vijë koha, do të bëhet publike pajisja”, ka bërë të ditur Nokia në postimin në Weibo.

  Për detaje të reja, mund të kuptojmë më shumë në MWC që do të mbahet në Barcelonë, brenda disa javëve.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...