More

  Telefoni premium nga Nokia vjen me procesorin e Qualcomm, Snapdragon 835

  Përveç Nokia 6, telefonit të që është lansuar në tregun kinez, HMD Global pritet të lansojë edhe një sërë telefonash të ri. Njëri prej tyre mund të jetë edhe Nokia P1.

  Lansimi i kësaj pajisje mund të jetë konfirmuar në Weibo, ku Nokia iu përgjigj pyetjeve të ndryshme të konsumatorëve.

  Sipas asaj që kompania ka bërë të nënkuptohet në këtë ndërveprim me konsumatorët, pajisja do të mund të ketë procesorin e ri nga Qualcomm, Snapdragon 835.

  Një pajisje e tillë do të vijë në treg herët apo vonë, gjë që mund të ndodhë në shkurt gjatë konferencës MWC ose në një lansim të veçantë në mars ose prill.

  “Kur të vijë koha, do të bëhet publike pajisja”, ka bërë të ditur Nokia në postimin në Weibo.

  Për detaje të reja, mund të kuptojmë më shumë në MWC që do të mbahet në Barcelonë, brenda disa javëve.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

  Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden...

  Ahmeti takon zv/ministren e Jashtme greke, Papadopoulo

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar Zëvendës ministren e Punëve të Jashtme të Greqisë, znj....

  Shqipëria drejt rekordit, 50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

  Burimet për ESPN bëjnë të ditur se në stadium do të jenë mbi 50,000 tifozë shqiptarë, kontigjenti më i madh udhëtues i çdo...

  BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

  Bashkësia Fetare Islame ka kumtuar kohën e faljes së Kurban Bajramit. Festa e cila shënohet më 16 qershor 2024, të...