More

  Sulmohet banori i Bojanës në parkingun e RTVM-së

  Personi S.J nga fshati Bojanë i Sarajit mbrëmë vonë është sulmuar në parkingun e RTVM-së nga dy persona të panjohur, përcjell Aktuale.mk.

  Sic informojnë nga MPB, personat fillimisht I janë kërcënuar me thikë dhe më pas I kanë marrë telefonin dhe dy mijë denarë.

  Policia po ndërmer masa për gjetjen e sulmuesve.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sot regjim i posaçëm i komunikacionit për shkak të Maratonës së Shkupit

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton opinionin se sot duke filluar nga ora 08:00, për shkak të mbajtjes së...

  Sulm terrorist në Ankara: Të plagosur dy policë

  Ministri i Brendshëm turk Ali Yerlikaya tha se dy terroristë, të cilët erdhën me një automjet të vogël para...

  Shkup: Theret për vdekje një 35-vjeçar dhe i vihet flaka banesës ku qëndronte

  Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar për një rast të rëndë që ka ndodhur në Shkup, më datë...

  Parashikimi i motit për sot në Maqedoni,

  Me diell më pak dhe kryesisht në pjesët veriore me vranësira mesatare.Temperatura minimale do të jetë në interval prej...
  WordPress Ads