More

  Sot do të luhen dy çerekfinalet e fundit të Euro 2024, Angli-Zvicër dhe Holandë-Turqi

  Këtë të shtunë, dy çerekfinalet e tjera të Euro 2024 do të zhvillohen. Në orën 18:00, Anglia do të përballet me Zvicrën, ndërsa në orën 21:00, Holanda do të luajë kundër Turqisë. Fituesit e këtyre dy çifteve do të ndeshen më pas në gjysmëfinale.

  Mbrëmë, dy gjysmëfinalistët e parë u vendosën. Spanja fitoi një ndeshje emocionuese ndaj Gjermanisë, ndërsa Franca triumfoi në penallti kundër Portugalisë.

  Dy gjysmëfinalet do të zhvillohen më 9 dhe 10 korrik. Të gjitha ndeshjet e Europianit mund t’i ndiqni në Tv Klan dhe Klan Plus.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  27 prilli/ Drejtori i VMRO-së ua pezulloi dënimet disa të dënuarve

  U.d. drejtor i Drejtorisë për Ekzekutimin e Sanskioneve, Aleksandar Pandov, pezullon nga dënimi disa nga të dënuarit për rastin...

  Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

  Komisioni Rregullator i Energjetikës, i Shërbimeve të Ujit dhe i Shërbimeve të Menaxhimit me Mbeturinat Komunale i Republikës së...

  LSM: Shpenzimet për një familje në Maqedoni për muajin korrik, 60.570 denarë

  Shpenzimet minimale të një familjeje në korrik kanë qenë 60.570 denarë dhe në krahasim me qershorin janë rritur për...

  Aktivë shtatë zjarre, në 24 orët e fundit janë regjistruar 29 zjarre në ambient të hapur

  Shkup, 22 korrik – Qendra për menaxhim me kriza në mëngjes njoftoi se në 24 orët e fundit ka...