More

  Shoqëria Kulturoro Artistike “SHQIPONJAT” – Saraj Shkup shpall konkurs

  Shoqëria Kulturoro Artistike “SHQIPONJAT” – Saraj Shkup shpall konkurs:

  Shoqëria Kulturoro Artistike “SHQIPONJA” shpall konkurs për pranimin e anëtarëve të rinjë folklorist , këngëtar , dashamir të artit dhe kulturës dhe artist të rinjë.

  Të interesuarit mund të paraqiten te lokalet e Shkollës Fillore “DITURIA” Saraj në sallën e sportit çdo të shtunë dhe të diele nga ora 15:00 deri në ora 18:00 .

  Për më shumë info kontaktoni nr. e telefonit 070881541.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...