More

  Shofer pa shije e pa edukatë: Lamborghini parkohet në vendin e rezervuar për të hendikepuarit (Foto)

  Super-makina italiane Lamborghini që ka 572 kuajfuqi fal motorit 6.0-litra V12, shpejtësinë nga zero deri në 100 kilometra në orë mund ta arrijë për 3.8-sekonda. Shpejtësia maksimale e modelit Murcielago është 336 km/h, ndërsa është një makinë sportive që ofron luks të lartë

  Mirëpo, shoferi i këtij modeli të mahnitshëm, nuk “arrin” të parkojë diku tjetër, por pikërisht në vendin e destinuar për njerëz me nevoja të veçanta.

  Nuk dihet ku janë bërë këto fotografi, me të cilat tallet pronari i këtij Lamborghini.

  “Sikur të ishte njeri i mirë, nuk do ta shëmtonte kështu veturën me këto ngjyra. Nuk paska shije dhe as edukatë”, është një nga komentet lidhur me rastin.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...