More

  Shofer pa shije e pa edukatë: Lamborghini parkohet në vendin e rezervuar për të hendikepuarit (Foto)

  Super-makina italiane Lamborghini që ka 572 kuajfuqi fal motorit 6.0-litra V12, shpejtësinë nga zero deri në 100 kilometra në orë mund ta arrijë për 3.8-sekonda. Shpejtësia maksimale e modelit Murcielago është 336 km/h, ndërsa është një makinë sportive që ofron luks të lartë

  Mirëpo, shoferi i këtij modeli të mahnitshëm, nuk “arrin” të parkojë diku tjetër, por pikërisht në vendin e destinuar për njerëz me nevoja të veçanta.

  Nuk dihet ku janë bërë këto fotografi, me të cilat tallet pronari i këtij Lamborghini.

  “Sikur të ishte njeri i mirë, nuk do ta shëmtonte kështu veturën me këto ngjyra. Nuk paska shije dhe as edukatë”, është një nga komentet lidhur me rastin.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...