More

  ShMQSh “SARAJ” mori pjesë në garat në Microsoft Office Specialist

  Garat në Microsoft Office Specialist, 14 vite me radhë organizohen në gjithë botën. Këtë vit, për herë të parë ShMQSh “SARAJ”  nën organizimin e CERTIADRIA-së në këtë nivel të testimit, nga 4 nxënësit më të suksesshëm,  ishin të kësaj shkolle edhe atë: Emir Dauti, Isra Jonuzi, Jasmina Mamuti dhe Arbresha Ajrulla  të cilët të mentoruar nga prof. Burim Rexhepi , kaluan me sukses testimin e organizuar në nivel republikan të mbajtur në Shkup.

   

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...