More

  ShMQSh “SARAJ” mori pjesë në garat në Microsoft Office Specialist

  Garat në Microsoft Office Specialist, 14 vite me radhë organizohen në gjithë botën. Këtë vit, për herë të parë ShMQSh “SARAJ”  nën organizimin e CERTIADRIA-së në këtë nivel të testimit, nga 4 nxënësit më të suksesshëm,  ishin të kësaj shkolle edhe atë: Emir Dauti, Isra Jonuzi, Jasmina Mamuti dhe Arbresha Ajrulla  të cilët të mentoruar nga prof. Burim Rexhepi , kaluan me sukses testimin e organizuar në nivel republikan të mbajtur në Shkup.

   

   

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...