More

  SHM “Gryka e Dervenit” organizon kamping në Matkë

  Shoqata Malore Gryka e Dërvenit sot me rastin e ditëlindjes së parë, organizon kampingun buzë lumit Treska në Matkë, me mysafir nga të gjitha trojet etnike shqiptare , njofton derveni.info

  Sonte të mbledhur rreth zjarrit do ta kalojnë natën, para Marshit për në Kep të Shishovës i cili organizohet nesër me fillim në ora 8 të mengjesit. Ftohen të gjith adhuruesit e natyrës qe tu bashkangjiten nesër për në marsh!

  Derveni.info ju sjell edhe foto ekskluzive nga atmosfera sonte në kamp./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...