More

  SHM “Gryka e Dervenit” organizon kamping në Matkë

  Shoqata Malore Gryka e Dërvenit sot me rastin e ditëlindjes së parë, organizon kampingun buzë lumit Treska në Matkë, me mysafir nga të gjitha trojet etnike shqiptare , njofton derveni.info

  Sonte të mbledhur rreth zjarrit do ta kalojnë natën, para Marshit për në Kep të Shishovës i cili organizohet nesër me fillim në ora 8 të mengjesit. Ftohen të gjith adhuruesit e natyrës qe tu bashkangjiten nesër për në marsh!

  Derveni.info ju sjell edhe foto ekskluzive nga atmosfera sonte në kamp./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...