More

  SHM “GRYKA E DERVENIT” Lëshon kartelat e para të antarësisë

  Kartelat e antarësisë kanë formën dhe kualitetin e kartelës bankare, ajo paraqet një dokument evidentues, me çka pronari i saj edhe zyrtarisht pranon përgjegjësitë që dalin nga statuti i shoqatës .

  Të jesh bjeshkatarë është priviligj, ndërsa të jesh antarë i shoqatës malore Gryka e Dervenit është krenari , thonë nga kjo shoqatë.

  Të gjithë antarët e regjistruar në formën elektronike, në ditët në vijim do të kontaktohen për tu pajisur me kartelat e antarësisë.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...