More

  Shkupjani mbyt gjyshen e tij

  Prokuroria ka ngritur aktpadi kundër 28 vjeçarit nga Shkupi për veprën penale vrasje.
  Sipas njoftimit, përcjell SHENJA, më 18 janar, në shtëpinë familjare në bulevardin “Vidoe Smilevski Bato” në Shkup, me qëllim e ka mbytur gjyshen e tij.
  Përderisa viktima ka qenë duke ngrënë, ai e ka sulmuar, ka filluar ta godas në kokë dhe trup dhe më pas e ka ngulfatur.
  Prokurori publik deri tek Gjykata Themelore e Shkupit ka dorëzuar propozim për vazhdimin e masës së caktuar të paraburgimit për të akuzuarin

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...