More

  Shkupi këtë mëngjes ishte qyteti më i ftohtë në Maqedoni

  Më ftohtë në mëngjesin e sotëm ishte në Petrovec të Shkupit, ku janë matur -18 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale prej 0 gradë është matur në Dojran

  Sipas Drejtorisë për Punë Hidrometeorologjike (DPHM), -16 gradë janë matur në Manastir, -14 në Tetovë, -12 në Demir Kapi dhe Kumanovë, -11 në Shkup-Zajçev Rid dhe Berovë, -10 në Strumicë dhe Mavrovë, -9 në Prilep dhe Shtip, -8 në Kriva Pallankë, -7 në Krushevë, -6 në Pozharane dhe Lazaropole, -5 në Gjurishte, Gjevgjeli, Topolçan dhe Pretor, -4 në Vinicë dhe -2 në Ohër.

  Deri në orën 8:00 shtresa më e lartë e borës ishte në Mavrovë 64 centimetra, ndërsa më e ulët në Shtip vetëm dy centimetra.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...