More

  Shkolla fillore “ Bajram Shabani” në Kondovë në gjendje të mjerueshme

  Shkolla fillore “ Bajram Shabani” në Kondovë në gjendje të mjerueshme.

  Nxemja e pamjaftueshme, çatia e shkollës , papastërtia gjithandej, mungesa e bankave-ulseve, salla e sportit, garderobat, tualetet etj.

  Këto jan vetëm disa nga ajo që nuk duhet ti mungojnë një shkolle , e në ndërkohë Komuna e Sarajit nuk ndërmer asgjë në këtë drejtim.

  Foto të huazuara nga Kondova live.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...