More

  SHKA “Shqiponja” merr pjesë në Festivalin Mbarëkombëtar “Ditët e Komandant Lleshit” në Bujanovc

  Shoqata Kulturoro Artistike “SHQIPONJA” ftohet të merr pjesë në Festivalin e III-të Mbarëkombëtar i këngës dhe valles shqipe “Ditët e Komandant Lleshit” 2017.

  Ky manifestim do të mbahet me 24 Maj në Sheshin e qytetit të Bujanocit.

  Organizatorët e Festivalit janë : Komuna e Bujanocit , Këshilli Nacional Shqiptar , Bashkësia Lokale Tërnoc , Shtëpia e Kulturës Bujanoc dhe SH.K.A Zëri i Luginës.

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...