More

  SHKA “Duflla” organizon Manifestimin Tradicional “ FESTA E MËRGIMTARIT “

  SHKA “Duflla” organizon Manifestimin Tradicional “ FESTA E MËRGIMTARIT “ , njofton derveni.info.

  Në këtë manifestim do të marin pjesë ansamble nga Shqipëria , Kosova dhe nga Maqedonia , kurse mysafir special do të jetë këngëtari Ilir Shaqiri.

  Manifestimi do të mbahet më 4 Gusht , në ora 18:00 te Stadiumi në Rashçe./derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Shuton Ali Ahmeti: BDI mund të vazhdojë pa Blerim Bexhetin

  BDI ka ngritur struktura të qëndrueshme që mund të fuksionojë pa Ali Ahmetin, Blerim Bexhetin, Musa Xhaferin kështu është...

  Aksident i rëndë në Çair

  Sot ka ndodhur një aksident në Bulevardin Bosnjë-Hercegovina, sipas fotografisë shihet se në aksident janë përfshirë një furgoni vogël...

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...
  WordPress Ads