More

  Schweinsteiger befason të gjithë me skuadrën e re

  Mesfushori gjerman, Bastian Schweinsteiger pritet të largohet gjatë këtyre ditëve të fundit të afatit kalimtar të janarit nga Manchester United.

  Pasi nuk është preferuar nga trajneri Jose Mourinho, gjermani është duke u larguar nga ‘Old Traford’.

  E ardhmja e tij ka befasuar të gjithë, pasi Schweinsteiger duket se do ta vazhdoi karrierën në Turqi.

  Mediat gjermane kanë shkruar se 32-vjeçari është në bisedimet përfundimtare me Fenerbahçen.

  Ish-anëtari i Bayernit pritet të nënshkruarjë një kontratë dy vjeçare me gjigantin turk nga e cila do të fitoië gjashtë milionë euro pagë vjetore.

  Interesim për ish-reprezentuesin e Gjermanisë ka shprehur edhe skuadra e njohur amerikane Los Angeles Galaxy.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...