More

  Samsung sërish kopjon Apple, lanson Galaxy S8 dhe Galaxy S8 Plus

  Samsung sërish kopjon Apple, lanson Galaxy S8 dhe Galaxy S8 Plus

  Jo shumë kohë më parë, Samsung ka konfirmuar se Galaxy S8 nuk do të lansohet në Kongresin Botëror Mobil 2017, por në një ngjarje të mëvonshme pasi kompania jugkoreane dëshiron të jetë e sigurt se telefonat e saj të ri janë të sigurt për t’u përdorur, për të mos dështuar sikurse fableti i saj Galaxy Note 7.

  Sipas një thashetheme të re, Samsung është përfolur se do ta lansojë modelin e ri të telefonit të saj Galaxy S8 në një konferencë shtypi të planifikuar për 29 mars.

  Së fundmi ka edhe zëra të tjerë që thonë se Samsung sërish do ta kopjojë rivalin Apple duke lansuar dy modele të reja të telefonave, që do të jenë Galaxy S8 dhe Galaxy S8 Plus.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...