More

  Samsung sërish kopjon Apple, lanson Galaxy S8 dhe Galaxy S8 Plus

  Samsung sërish kopjon Apple, lanson Galaxy S8 dhe Galaxy S8 Plus

  Jo shumë kohë më parë, Samsung ka konfirmuar se Galaxy S8 nuk do të lansohet në Kongresin Botëror Mobil 2017, por në një ngjarje të mëvonshme pasi kompania jugkoreane dëshiron të jetë e sigurt se telefonat e saj të ri janë të sigurt për t’u përdorur, për të mos dështuar sikurse fableti i saj Galaxy Note 7.

  Sipas një thashetheme të re, Samsung është përfolur se do ta lansojë modelin e ri të telefonit të saj Galaxy S8 në një konferencë shtypi të planifikuar për 29 mars.

  Së fundmi ka edhe zëra të tjerë që thonë se Samsung sërish do ta kopjojë rivalin Apple duke lansuar dy modele të reja të telefonave, që do të jenë Galaxy S8 dhe Galaxy S8 Plus.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads