More

  Samsung planifikon lansimin e Galaxy Note 8!

  Në 2011, Samsung për herë të parë prezentoi Galaxy Note dhe kështu krijoi tregun për produktin e ri fablet të tyre.

  Në fillim pajisja u prit me skepticizëm por shumë shpejtë konsumatorët kuptuan se një pajisje me ekran të madh ishte një ide e shkëlqyer dhe kështu rritën pëlqyeshmërinë ndaj produktit Note.

  Por, kur Galaxy Note 7 filloi të marrë flakë, shumë njerëz menduan se kjo linjë produktesh nga Samsung do të shuhej për shkak se kompania do të distancohej nga dështimi. Megjithatë, kjo nuk do të ndodhë, pasi që këtë vit do të shohim lansimin e Galaxy Note 8.

  Lajmi vjen nga D.J Koh, shefi i Samsung Mobile i cili në një intervistë deklaroi se kompania do të vazhdojë të punojë në serinë Note të fabletëve.

  Tim Baxter, presidenti i Samsung në SHBA ka shtuar se një numër i madh i konsumatorëve që kanë një Note 4 ose Note 5 janë besnik ndaj pajisjeve të tyre dhe presin për një freskim të linjës. Kështu, kompania do të vazhdojë të sjell modele të reja në këtë seri.

  Shpresojmë se modeli i ri do të jetë mjaftueshmërisht i mirë për të zëvendësuar dështimin e vitit të kaluar të Samsung.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...