More

  Samsung e zhvillon versionin – Tizen 3.0

  Tizen është sistemi operativ i Samsung për orët e mençura, TV-të dhe disa telefona të linjës Z, edhepse nuk kemi parë ndonjë të tillë që prej Samsung Z2.

  Megjithatë, sipas disa raporteve të fundit, kompania është duke pregatitur një telefon të ri të kësaj serie, që do të punoj me Tizen 3.0.

  Telefoni thuhet se do të ketë emrin ‘Pride’ dhe ka numrin serik SM-Z250F. Pajisja do të lansohet në Indi dhe në vendet tjera në zhvillim.

  Specifikat ende janë të pa zbuluara, sidoçoftë, disa raporte bëjnë të ditur se telefoni do të ketë asistentin e ri virtual të kompanisë, Bixby, i cili pritet të debutoj në Galaxy S8.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...