More

  Samsung e zhvillon versionin – Tizen 3.0

  Tizen është sistemi operativ i Samsung për orët e mençura, TV-të dhe disa telefona të linjës Z, edhepse nuk kemi parë ndonjë të tillë që prej Samsung Z2.

  Megjithatë, sipas disa raporteve të fundit, kompania është duke pregatitur një telefon të ri të kësaj serie, që do të punoj me Tizen 3.0.

  Telefoni thuhet se do të ketë emrin ‘Pride’ dhe ka numrin serik SM-Z250F. Pajisja do të lansohet në Indi dhe në vendet tjera në zhvillim.

  Specifikat ende janë të pa zbuluara, sidoçoftë, disa raporte bëjnë të ditur se telefoni do të ketë asistentin e ri virtual të kompanisë, Bixby, i cili pritet të debutoj në Galaxy S8.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads