More

  Rrihet kandidati i parë shqiptar, te njesiti special Ujqërit

  Incident i rende ne ARM!

  Rrihet brutalisht kandidati shqiptar me iniciale O.S, lajmin e konfirmojn burime te in7.tv brenda ministrise dhe gjeneralshtabit te ushtrise se Maqedonise se Veriut.
  Incidenti eshte si pasoje e refuzimit te kolegeve maqedonas per pranim te ushtareve shqiptar ne kete njesit elitar te ARM-es.
  Kandidati O.S eshte sulmuar ne menyre brutale nga mesepaku 9 kandiadat tjere pergjat perdundimit te kursit selektiv, per tu bere i pari shqiptar ne Njesitin Special Ujqerit “Volci”.
  E gjithe situata po mundohet te mbulohet si incident dhe te tjetersohet e verteta. Mbetet per te pare prononcimet e ARM-es pergjate dites se neserme.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...