More

  Restorant “Kulla Alinea”

  Tashmë në prag të ditëve të gjata me diell. Pas pregaditjeve, tashmë është i gatshëm vendi i spikatur për ju, familjen tuaj si dhe shoqërin tuaj.

  Restorant “Kulla Alinea” do të kujdeset për ju, ku gjithashtu në ambijent të freskët ku përgjat qëndrimit tek ne do t’ju shoqëroj zëri i zogjve të malit dhe ushtima e lumit.

  Gjithashtu do të kujdesemi për pregaditjen e ushqimit tuaj me kualitetin më të lartë, shërbim të përkryer dhe çmime të volitshme.

   

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...