More

  Restorant “Kulla Alinea”

  Tashmë në prag të ditëve të gjata me diell. Pas pregaditjeve, tashmë është i gatshëm vendi i spikatur për ju, familjen tuaj si dhe shoqërin tuaj.

  Restorant “Kulla Alinea” do të kujdeset për ju, ku gjithashtu në ambijent të freskët ku përgjat qëndrimit tek ne do t’ju shoqëroj zëri i zogjve të malit dhe ushtima e lumit.

  Gjithashtu do të kujdesemi për pregaditjen e ushqimit tuaj me kualitetin më të lartë, shërbim të përkryer dhe çmime të volitshme.

   

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads