More

  Restaurant i hapur për dasma KORABI

  Vend ideal për organizimin e ahengjeve dhe organizimeve tuaja, si:

  Dasma,
  Fejesa,
  Syneti,
  Mbremje te Maturës,
  Absolventiada,
  Mbremje Muzikore,
  Seminare,
  Konferenca, etj.

  Restaurant i hapur për dasma KORABI posedon një sallë moderne me kapacitet deri në 600 ulëse, si dhe parking për 150 vetura. Tek ne do të gjeni shërbim profesional dhe meny te pasur me specialitete vendore dhe europiane.

  Gjithçka e menduar mirë, që Ju të dashur mysafirë të ndjeheni rehat dhe të shërbyer në mënyrën më të mirë. Çmime korrekte dhe shërbim profesional, ofron Restaurant i hapur për dasma KORABI në SARAJ.

  Na vizitoni dhe do bindeni në shërbimet tona.

  Saraj,Shkup ,rruga e vjeter per Tetove.

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...