More

  Restaurant i hapur për dasma KORABI

  Vend ideal për organizimin e ahengjeve dhe organizimeve tuaja, si:

  Dasma,
  Fejesa,
  Syneti,
  Mbremje te Maturës,
  Absolventiada,
  Mbremje Muzikore,
  Seminare,
  Konferenca, etj.

  Restaurant i hapur për dasma KORABI posedon një sallë moderne me kapacitet deri në 600 ulëse, si dhe parking për 150 vetura. Tek ne do të gjeni shërbim profesional dhe meny te pasur me specialitete vendore dhe europiane.

  Gjithçka e menduar mirë, që Ju të dashur mysafirë të ndjeheni rehat dhe të shërbyer në mënyrën më të mirë. Çmime korrekte dhe shërbim profesional, ofron Restaurant i hapur për dasma KORABI në SARAJ.

  Na vizitoni dhe do bindeni në shërbimet tona.

  Saraj,Shkup ,rruga e vjeter per Tetove.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads