More

  Restaurant Fontana

  • Restorant Fontana gjendet në Saraj , gjegjësisht në rrugën kryesore.
   Restaurant Fontana posedon ambient të mrekullueshëm , staf profesional dhe meny të pasur, gjithçka e menduar mirë që mysafirët e juaj të ndjehen rahat dhe të shërbehen në mënyrën më të mirë.
   Restorant Fontana posedon edhe sallën familjare me komoditet të shkëlqyer.
   Çmime korrekte dhe shërbim profesional ofron vetëm restorant Fontana.
   Brendësia e restorantit ju krijon ndjenjën e madhështisë së përkryer nga bukuria përreth.
  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...