More

  Regjistrohet edhe një tërmet në Maqedoni

  Tërmet prej 2,7 shkallëve sipas Rihteritt është ndjerë në Shkup. Sipas Qendrës Evropiane Seizmologjike, tërmeti ka ndodhur rreth orës 11:14 në 50 kilometra në perëndim të Shkupit, me thellësi deri 5 kilometra

  Ky është tërmeti i tretë në ditët e fundit në Maqedoni. Dy tërmetet tjera kanë ndhodhur të enjten, njëri me 1,9 shkallë dhe tjetri 2,1 shkallë sipas Rihterit.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...