More

  Regjistrohet edhe një tërmet në Maqedoni

  Tërmet prej 2,7 shkallëve sipas Rihteritt është ndjerë në Shkup. Sipas Qendrës Evropiane Seizmologjike, tërmeti ka ndodhur rreth orës 11:14 në 50 kilometra në perëndim të Shkupit, me thellësi deri 5 kilometra

  Ky është tërmeti i tretë në ditët e fundit në Maqedoni. Dy tërmetet tjera kanë ndhodhur të enjten, njëri me 1,9 shkallë dhe tjetri 2,1 shkallë sipas Rihterit.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...