More

  Radusha , bëhet me kënd të lojrave për fëmijë

  Sot në Radushë u bë përurimi i këndit të lodrave , njofton derveni.info.

  Një projekt të tillë Komuna e Sarajit e realizon për herë të parë vendbanimin Radushë, ku i njëjti pritet të realizohet edhe në disa vendbanime tjera të Komunës së Sarajit.  Këndi I lojërave është vendosur në hyrje të Radushës dhe ka një sipërfaqe të mirë për të plotësuar nevojat e fëmijëve për të luajtur dhe është I pajisur me disa rekuizita që do të aktrohen fëmijët.

  Projekti për vendosjen e lojërave është realizuar nga mjete vetjake të Komunës së Sarajit.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...