More

  Qytetari pyet Zaevin : Pse ministri Suhejl Fazliu bojkotoi referendumin

  Një qytetar pyet publikisht Kryeministrin Zaev për bojkotimin e ministrit të Vesel Memedit Suhejl Fazliu . Ai shkruan në facebook e tij personal:

  Në vendvotimin 2452/1 Kondov,sipas burimeve të sigurta nga anëtar i komisionit në vendvotim ministri I Vesel Memedit për pushtet lokal Suhejl Fazliu nuk Ka votuar më 30 shtator !Zotri Zaev ministrat kukulla rreth teje tkan ra thik pas shpine, Qeveri me ministra hallakam fundi saj ësht I afërt dhe harap!!?./derveni.info

   

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Komuna e Haraçinës me qendër për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijët me nevoja të posaçme

  Komuna e Haraçinës prej sot ka qendrën e saj për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijë...

  Gjuha e shenjave tani edhe në gjuhën shqipe, promovohet libri nga Valdeta Kasapi dhe Adelina Haskaj

  Komunikimi pemës gjuhës së shenjave, për pjesëtarët e shoqërisë shqiptare në Maqedoni tani e tutje do të ketë një...

  NQP në halle, pësojnë qytetarët/ Drejtorët në punë, por jo fizikisht

  Sa për sy e faqe, janë autobusat të cilat funksionojnë nëpër qytetin e Shkupit. I tillë mbetet të jetë...

  Talat Xhaferi: Shkruam histori, gjeneratat e reja ta vazhdojnë dhe ta përsosin

  Tani më ish kryeministri Talat Xhaferi, në rrjetin social facebook ka falënderuar të gjithë për mbështetjen në këto ditë...