More

  Qytetari pyet Zaevin : Pse ministri Suhejl Fazliu bojkotoi referendumin

  Një qytetar pyet publikisht Kryeministrin Zaev për bojkotimin e ministrit të Vesel Memedit Suhejl Fazliu . Ai shkruan në facebook e tij personal:

  Në vendvotimin 2452/1 Kondov,sipas burimeve të sigurta nga anëtar i komisionit në vendvotim ministri I Vesel Memedit për pushtet lokal Suhejl Fazliu nuk Ka votuar më 30 shtator !Zotri Zaev ministrat kukulla rreth teje tkan ra thik pas shpine, Qeveri me ministra hallakam fundi saj ësht I afërt dhe harap!!?./derveni.info

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...