More

  Qytetari denoncon: Po dëmtohet këndi i lodrave

  Në stafin tonë ka ardhur një reagim i një qytetari të revoltuar i cili denoncon për dëmtimin e këndit të lodrave që gjendet në mes vendbanimeve Shishovë dhe Gllumovë.

  Vendosja e tyre është aset dhe investim i joni i përbashkët dhe ne duhet të kujdesemi për ata thuhet në reagimin e qytetarit.

  Në vazhdim u sjellim edhe fotot e dëmtimit të kendit të lodrave

   

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

  Komisioni Rregullator i Energjetikës, i Shërbimeve të Ujit dhe i Shërbimeve të Menaxhimit me Mbeturinat Komunale i Republikës së...

  LSM: Shpenzimet për një familje në Maqedoni për muajin korrik, 60.570 denarë

  Shpenzimet minimale të një familjeje në korrik kanë qenë 60.570 denarë dhe në krahasim me qershorin janë rritur për...

  Aktivë shtatë zjarre, në 24 orët e fundit janë regjistruar 29 zjarre në ambient të hapur

  Shkup, 22 korrik – Qendra për menaxhim me kriza në mëngjes njoftoi se në 24 orët e fundit ka...

  Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, tetë të lënduar

  Tetë persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot në kilometrin e 40-të...