More

  Qytetari denoncon: Ndriçimi i dritave punon gjatë ditës në Saraj

  Sot në redaksin tonë aritën disa foto të një qytetari të Sarajit ,i cili i revoltuar na tha se ka disa ditë që llambat elektrike në Saraj rrinë ndezur edhe gjatë ditës.

  Ai mes tjerash tha se kjo gjë duhet të mer fund dhe se ndriçimi publik duhet të funksionojë natën e jo ditën , si dhe kërkoi që komuna të ndërmer masa në këtë drejtim.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads