More

  Qytetari denoncon: Ndriçimi i dritave punon gjatë ditës në Saraj

  Sot në redaksin tonë aritën disa foto të një qytetari të Sarajit ,i cili i revoltuar na tha se ka disa ditë që llambat elektrike në Saraj rrinë ndezur edhe gjatë ditës.

  Ai mes tjerash tha se kjo gjë duhet të mer fund dhe se ndriçimi publik duhet të funksionojë natën e jo ditën , si dhe kërkoi që komuna të ndërmer masa në këtë drejtim.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...