More

  Qytetari denoncon: Ish objekti i Komunës së Sarajit është shëndruar në deponi

  Sot në redaksinë tonë një qytetarë i mllefosur ka shkruar:

  “Është e pakuptueshme se si NPK “SARAJ” mbeturinat në vend që ti dërgoj aty ku duhet , ata i dërgojnë te ish objekti i komunës me çrast është shëndruar në një deponi të tmershme.Edhe më keq është aroma që ka kapluar Parkun në Saraj , e turpshme.Po ua nis edhe fotot se si duket “deponia” në Saraj” , shkruan qytetari.

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...