More

  “Qendra Tregtare-Saraj” vendi më atraktiv në Komunën e Sarajit

  Qendra Tregtare-Saraj është shëndruar në një atraksion të vërtet ku kohëve të fundit është vizituar nga vizitor të ndryshëm dhe numri i tyre vazhdimisht rritet.
  Kjo qendër tregtare është hapur në tetor të vitit 2012 dhe ishte qendra e parë tegtare në këtë komunë me vler rreth 3 milion euro dhe 50 vende pune, por pas disa viteve me punën e suksesshme të kësaj qendre ariti të risë numrin e puntorëve dhe ta zgjeroj objektin duke ndërtuar restorantin më modern dhe me meny të përsosur dhe të pasur.
  Restauranti modern i cili po vizitohet çdo ditë e më shumë nga njerëz dhe turist të ndryshëm, kjo qëndër tregtare përmban kënd lojrash për fëmij, butiqe për rroba dhe fëmij, barnatore , banka NLB dhe shitore për teknik të bardh dhe teknologji NEPTUN.
  Falë punës së sukseshme kjo qendër tregtare do të vazhdoj me risi të reja dhe ti përmbush kërkesat e gjith konsumatorëve njoftojn nga kjo qendër./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...