More

  Promovohen titujt e botuar nga Fondacioni Albiz

  Të nderuar, ju ftojmë që më 25 maj 2017 (e enjte) në ora 19:00 të merrni pjesë në promovimin e titujve të botuar nga Fondacioni Albiz, që do të mbahet në hapësirat e Librarisë së Çarshisë.

  Fondacioni Albiz nëpërmjet konkursit të botimeve për vitin 2017, botoi tre tituj si dhe i mbështeti tre tituj tjerë.

  Në këtë promovim do të promovohen këta tituj:

  • “Monografia e shkollës Përparimi” – Rakip Mazllami

  • “Судска психологија со психопатологија” (Psikologjia gjyqësore me psikopatologji) – Krste Melanovski

  • “Mos u ndal” – Sejdina Azizi

   

  Data: 25.05.2017 (e enjte)

  Ora: 19.00

  Vendi: Libraria e Çarshisë

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Hospitalizohen dhe shtatë persona të tjerë me kollë të mirë, gjithsej 786 raste në vend

  Prej datës 14 deri më 20 qershor, janë raportuar gjithsej 41 raste të reja me pertusis, të njohur si...

  Komuna e Haraçinës me qendër për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijët me nevoja të posaçme

  Komuna e Haraçinës prej sot ka qendrën e saj për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijë...

  Gjuha e shenjave tani edhe në gjuhën shqipe, promovohet libri nga Valdeta Kasapi dhe Adelina Haskaj

  Komunikimi pemës gjuhës së shenjave, për pjesëtarët e shoqërisë shqiptare në Maqedoni tani e tutje do të ketë një...

  NQP në halle, pësojnë qytetarët/ Drejtorët në punë, por jo fizikisht

  Sa për sy e faqe, janë autobusat të cilat funksionojnë nëpër qytetin e Shkupit. I tillë mbetet të jetë...