More

  Promovohen titujt e botuar nga Fondacioni Albiz

  Të nderuar, ju ftojmë që më 25 maj 2017 (e enjte) në ora 19:00 të merrni pjesë në promovimin e titujve të botuar nga Fondacioni Albiz, që do të mbahet në hapësirat e Librarisë së Çarshisë.

  Fondacioni Albiz nëpërmjet konkursit të botimeve për vitin 2017, botoi tre tituj si dhe i mbështeti tre tituj tjerë.

  Në këtë promovim do të promovohen këta tituj:

  • “Monografia e shkollës Përparimi” – Rakip Mazllami

  • “Судска психологија со психопатологија” (Psikologjia gjyqësore me psikopatologji) – Krste Melanovski

  • “Mos u ndal” – Sejdina Azizi

   

  Data: 25.05.2017 (e enjte)

  Ora: 19.00

  Vendi: Libraria e Çarshisë

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...