More

  Prishtina dekorohet me flamuj të aleatëve për Ditën e Çlirimit (FOTO)

  Për nder të 25 vjetorit të Çlirimit të Kosovës, rrugët e Prishtinës janë dekoruar me flamuj të vende anëtare të NATO-së.

  Për këtë ka shkruar kryetari i Asociacionit të Gazetarëve të Kosovës (AGK), Xhemajl Rexhaj.

  “Rrugët e Prishtinës janë zbukuruar me flamuj të vendeve anëtare të NATO-s në prag të Ditës së Çlirimit të Kosovës javën e ardhshme, si një falënderim për të gjithë ata për kontributin për çlirimin e vendit”,

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...