More

  Policia lëshon urdhër arest për Nikolla Gruevskin

  Gjykata Penale ka kërkuar asistencë nga MPB për gjetjen e ish kryeministrit Nikolla Gruevski.

  „Ju informojmë se Gjykata themelore Shkup 1 ka dhënë urdhër për arrestimin e personit për të cilin pyesni dhe më 12.11.2018 në ora 16:30 e ka parashtruar deri te SPB Shkup që të kërkojë lëshimin e urdhër arrestit. Ministria e Punëve të Brendshme menjëherë po vepron në bazë të urdhërit“, thonë nga MPB.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...