More

  Policia deklarohet për aksidentin në Kollar të Kërçovës

  Nga SPB Ohër për TV21 kanë dhënë informacionet e para zyrtare pas aksidentit në Kollar të Kërçovës.

  Konfirmojnë se është një viktimë dhe një i lënduar rëndë, në aksidenti që erdhi pasi vetura me targa të Shkupit fluturoi nga rruga dhe ra në lum.
  “Një person i vdekur dhe një person me lëndime të rënda trupore, pas aksidentit të sotëm në magjistralen Kërçovë – Ohër në afërsi të fshatit Kollar. Aksidenti na ndodhur në orën 18.20 dhe ka ardhur pasi një veturë me targa të Shkupit ka fluturuar nga rruga dhe ka rënë në lum. Me urdhrin e Prokurorit Publik, ekspertizë në vendin e ngjarjes kanë kryer ekipi i sigurisë së komunikacionit në Kërçovë”, thanë nga SPB Ohër për TV21.
  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Bujar Osmanii
  - Marketing -Bujar Osmanii

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Bujar Osmanii
  spot_img

  Të fundit

  Pas 11 vitesh ndalet Bayern Mynihu, Granit Xhaka dhe Leverkuzen për herë të parë në histori shpallen kampion

  Bayer Leverkuseni ka shkruar historinë, duke fituar titullin e parë kampion në Bundesligë. Në ndeshjen e vlefshme për javën e...

  Presidentin e zgjedh Kuvendi/ Grubi: Kusht për votat e BDI-së në rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale!

  Presidenti I vendit, në të ardhmen të zgjidhet në Kuvend. Ky është kushti, që në rrethin e dytë, votat...

  Ekskluzive: Në Kroaci arrestohet Goran Grujevski, ish-Kryeshefi i Drejtorisë së Pestë – “bosi” i përgjimeve të jashtëligjshme!

  Më 13.04.2024, të shtunën, në Zagreb është arrestuar Goran Grujevski i lindur më 13.10.1966, shtetas i RMV-së, kundër të...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Shkupi pritet të përjetojë një ndryshim dramatik të motit këtë javë, me temperatura që do të variojnë ndjeshëm. Fillimisht,...