More

  Paguhet 72 milionë euro, por Noah as rrethin e koshit s’mund ta qëllojë (Video)

  Joakim Noah është një basketbollist francez, i cili ka vite që luan në NBA, kampionatin më të fortë të basketbollit në botë.

  Qendra e New York Knicks paguhet 72 milionë dollarë për 4 sezonet që ka kontratë me skuadrën njujorkeze, por ende nuk di të shënojë nga vija e gjuajtjeve të lira.

  Në ndeshjen ndaj Indiana Pacers, Noah u bë qesharak duke mos prekur fare as hekurin.

  Ekspertët e kanë këshilluar lojtarin që ta ndërrojë stilin e gjuajtjeve dhe lojën në përgjithësi.

  Noah nuk është as hija e atij që ka qenë në Chicago, ku siguroi pjesëmarrje në All Star.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Gjuha e shenjave tani edhe në gjuhën shqipe, promovohet libri nga Valdeta Kasapi dhe Adelina Haskaj

  Komunikimi pemës gjuhës së shenjave, për pjesëtarët e shoqërisë shqiptare në Maqedoni tani e tutje do të ketë një...

  NQP në halle, pësojnë qytetarët/ Drejtorët në punë, por jo fizikisht

  Sa për sy e faqe, janë autobusat të cilat funksionojnë nëpër qytetin e Shkupit. I tillë mbetet të jetë...

  Talat Xhaferi: Shkruam histori, gjeneratat e reja ta vazhdojnë dhe ta përsosin

  Tani më ish kryeministri Talat Xhaferi, në rrjetin social facebook ka falënderuar të gjithë për mbështetjen në këto ditë...

  Moti i lig dëmton të mbjellat/ Bujqët e Straçincës: Puna e disa muajve shkoi dëm në pak minuta

  Mijëra hektarë të mbjella janë demtuar nga moti i ligë i një ditë më parë. Ekipi ynë vizitoi fshatin...