More

  Paguhet 72 milionë euro, por Noah as rrethin e koshit s’mund ta qëllojë (Video)

  Joakim Noah është një basketbollist francez, i cili ka vite që luan në NBA, kampionatin më të fortë të basketbollit në botë.

  Qendra e New York Knicks paguhet 72 milionë dollarë për 4 sezonet që ka kontratë me skuadrën njujorkeze, por ende nuk di të shënojë nga vija e gjuajtjeve të lira.

  Në ndeshjen ndaj Indiana Pacers, Noah u bë qesharak duke mos prekur fare as hekurin.

  Ekspertët e kanë këshilluar lojtarin që ta ndërrojë stilin e gjuajtjeve dhe lojën në përgjithësi.

  Noah nuk është as hija e atij që ka qenë në Chicago, ku siguroi pjesëmarrje në All Star.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...