More

  Oppo shet 20 milionë njësi prej linjës së modeleve R9 (Foto)

  Oppo shet 20 milionë njësi prej linjës së modeleve R9 (Foto)

  Prodhuesi kinez i telefonave, Oppo, ka njoftuar se shitjet e serisë R9 kanë kaluar 20 milionë njësi. Seria e fokusuar në selfie që përbëhet nga R9, R9 Plus, R9s dhe R9s Plus është lansuar vitin e kaluar, dy prej pajisjeve në tremujorin e parë të 2016 ndërsa dy të fundit në tremujorin e katërt.

  Vetëm muajin e kaluar, një variant me ngjyrë të kuqe i modelit R9s është bërë zyrtar nga kompania. Kjo pajisje ka vetëm ngjyrë të re, ndërsa specifikat mbesin të njejta me modelin bazik.

  Modeli me ngjyrë të kuqe për momentin është i limituar dhe mund të gjendet vetëm në tregun kinez.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...