More

  NP “Parqet dhe Gjelbërimet” mbjellën lule te Stacioni Policor në Matkë

  Vazhdon aksioni i Ndërmarjes Publike Parqet dhe Gjelbërimet për mbjelljen e luleve në Komunën e Sarajit.

  Pas mbjelljes së mbi 2000 luleve në Sheshin e Flamurit në Saraj kjo ndërmarje sot mbjellën lule te Stacioni Policorë në Matkë.

  Ky aksion do të vazhdoj edhe ditëve në vijim.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads