More

  Nissan Versa që lansohet këtë vit ka çmimin e një veture të përdorur (Video)

  Nissan Versa që lansohet këtë vit ka çmimin e një veture të përdorur (Video)

  Të gjitha ata që duan një veturë të mirë, por nuk kanë të holla për ta blerë të blejnë vetura të përdorura.

  Mirëpo, këto makina që kushtojnë, nuk janë gjithmonë të kënaqshme, sepse vijnë me gërvishtjet dhe papastërtitë që i kanë shkaktuar shfrytëzuesit e mëparshëm, transmeton Telegrafi.

  Për këtë arsye, Nissan do ta lansojë këtë vit një model, që çmimin bazë e ka 14,230 dollarë, ndërsa ai maksima nuk arrin mbi 20 mijë dollarë.

  Versa Note është një automobil i lartë dhe i gjerë me pesë dyer, që është komod për një familje, përfshirë dhe udhëtimet e gjata.

  Në videon e postuar më poshtë, mund të shihni nga afër dhe në detaje, se si duket ky model me çmim të ulët që ofron qëndrueshmëri dhe komoditet. /Telegrafi/

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads