More

  Nissan Versa që lansohet këtë vit ka çmimin e një veture të përdorur (Video)

  Nissan Versa që lansohet këtë vit ka çmimin e një veture të përdorur (Video)

  Të gjitha ata që duan një veturë të mirë, por nuk kanë të holla për ta blerë të blejnë vetura të përdorura.

  Mirëpo, këto makina që kushtojnë, nuk janë gjithmonë të kënaqshme, sepse vijnë me gërvishtjet dhe papastërtitë që i kanë shkaktuar shfrytëzuesit e mëparshëm, transmeton Telegrafi.

  Për këtë arsye, Nissan do ta lansojë këtë vit një model, që çmimin bazë e ka 14,230 dollarë, ndërsa ai maksima nuk arrin mbi 20 mijë dollarë.

  Versa Note është një automobil i lartë dhe i gjerë me pesë dyer, që është komod për një familje, përfshirë dhe udhëtimet e gjata.

  Në videon e postuar më poshtë, mund të shihni nga afër dhe në detaje, se si duket ky model me çmim të ulët që ofron qëndrueshmëri dhe komoditet. /Telegrafi/

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...