More

  Niang kërkohet nga tri klubet angleze

  Niang kërkohet nga tri klubet angleze

  Milani dëshiron ta dërgojë M’Baye Niangun drejt Genoas, por ofertat nga Anglia me klube si Liverpooli, West Hami dhe Crystal Palace mund t’ia ndryshojnë mendjen kuqezinjve.

  Sulmuesi nuk është tubuar fare për ndeshjen e sotme që Milan e luan kundër Juventusit në kuadër të Kupës së Italisë.

  Rossonerët mendojnë ta huazojnë te Genoa për gjashtë muaj, duke e ofruar në të njëjtën formulë Lucas Ocamposin.

  Por sipas medieve italiane, Niang ka oferta dhe menaxheri i tij është duke biseduar me klube si West Ham United dhe Liverpool.

  Crystal Palace po ashtu janë të interesuara, por dy klubet e para janë të gatshem të paguajnë më shumë.

  Milani kërkon 18 milionë euro për 22 vjeçarin.

  Ai ka tre gola dhe tre asistime në 18 ndeshje të Serie A, por trajneri Vincenzo Montella nuk e do më në skuadër dhe shtija mund të bëhet e detyruar.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Këto janë emrat e drejtorëve nga Alternativa

  Menu KërkAlternativa nga Koalicioni VLEN tanimë i kanë caktuar emrat e kandidatëve për sekretar shtetëror, drejtorë dhe zëvendësdrejtor, që pritet...

  Ali Ahmeti mbledh sot në Gostivar strukturat e BDI-së për mbledhjen e përgjithshme

  Bashkimi Demokratik për Integrim sot në Gostivar do të zhvillojë mbledhjen e përgjithshme. Mbledhja organizohet me kërkesë të kreut të...

  Në vendkalimin kufitar Tabanoc rritet fluksi i hyrje-daljeve në RMV

  Në vendkalimin kufitar “Tabanoc” ka rritje të fluksit të hyrje-daljeve nga vendi. Në vendkalimet tjera kufitare nga Maqedonia e Veriut...

  Taravari vizitoi familjen e foshnjës së dhunuar nga Saraji: Dhunuesit do të dënohen!

  Ministri i Shëndetësisë, Arben Taravari, ka vizituar këtë mbrëmje familjarët e foshnjës 3 muajshe për të cilën u raportua...