More

  Nga kush trembet Ministri Asaf Ademi ta shpreh identitetin e tij kombëtar

  Në Manifestimin kulturor që u mbajt në prag të festës 22 Nëntorit ditës së alfabetit shqip, dhe 110 Vjetorin e Kongresit të Manastirit, u mblodhën figura te ndryshme ku në mesin e tyre ishte edhe Presidenti i Shqipërisë z. Ilir Meta.
  Në foton e mëposhtme bie ne sy edhe Ministri i Kulturës i RM z Asaf Ademi i cili nga të gjithë tjerët ka refuzuar ta bëjë shqiponjën që tani më ky gjest është shndërruar si simbol kombëtar.

  Shtrohet pyetja nga kush trembet ministri Asaf Ademi për ta bërë shqiponjën, pse ka frikë nga identiteti i tij kombëtar? Ndoshta vallë e ka menduar se duhet të japë llogari ndaj Kryeministrit të tij Zoran Zaev!? /tetovasot/

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...