More

  Nesër vendoset gurëthemeli i sallës së sportit te Shkolla e Mesme “Saraj” , i pranishëm Kryetari i BDI-së dhe Kryeministri

   

  Nesër do të bëhet akti solemn i gurthemelit të Sallës Sportive në Saraj.
  Të pranishëm do jenë lideri i BDI-së z.Ali Ahmeti, kryetari i komunës , kryeministri z. Zoran Zaev, ministri i Arsimit z.Arbër Ademi dhe kryetari i Qytetit z. Petre Shilegov.
  Projekti është i mbështetur nga Komuna e Sarajit, Ministria e Arsimit dhe Shkencës dhe Banka Botërore.
  Salla e Sportit do të kontriboj pozitivishë dhe do të nxisë rininë e Sarajit, në aktivitete sportive dhe kulturore. ( Shkolla e Mesme Saraj, e martë, ora 13:30, 04 shtator/2018)/derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...