More

  Nesër marshi promovues “EJA TI PUSHTOJMË MALET TONA”

  Nesë në fillim prej orës 08:00 Shoqata Malore ” Gryka e Dervenit ” organizon marshin promovues ” Eja ti pushtojmë Malet tona ” .

  Ky marsh do të filloj prej te ura e Matkës dhe si destinacion e ka majën Rasa 1359 lartësi mbidetare.

  Në këtë marsh mysafir do të ketë nga të gjitha trojet shqiptare.

  Gjatë gjithë kohës së marshit pjesmarës do të jenë , policia dhe kryqi i kuq për arsye sigurie dhe në rast lëndimi.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads