More

  Nesër marshi promovues “EJA TI PUSHTOJMË MALET TONA”

  Nesë në fillim prej orës 08:00 Shoqata Malore ” Gryka e Dervenit ” organizon marshin promovues ” Eja ti pushtojmë Malet tona ” .

  Ky marsh do të filloj prej te ura e Matkës dhe si destinacion e ka majën Rasa 1359 lartësi mbidetare.

  Në këtë marsh mysafir do të ketë nga të gjitha trojet shqiptare.

  Gjatë gjithë kohës së marshit pjesmarës do të jenë , policia dhe kryqi i kuq për arsye sigurie dhe në rast lëndimi.

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...