More

  Nesër hapet rruga Kaçanik – Hani I Elezit

  VJEN NJE LAJM I MIR NGA MINISTRI I INFRASTRUKTURËS SË REPUBLIKËS SË KOSOVËS PAL LEKAJ , NESËR HAPET RRUGA KAÇANIK – HANI I ELEZIT , njofton derveni.info

  Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, ka treguar se kur do të lëshohet për qarkullim rruga Kaçanik – Han i Elezit.Ai tha se kjo do të bëhet qysh nesër (e martë) me fillim nga ora 9. “Them që nesër në ora 9:00 në mëngjes do të lëshohet rruga për qarkullim dhe mendoj se i kemi kryer punët në afat”, ka thënë Lekaj.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...