More

  Nesër fillon asfaltimi i rrugës së vjetër Saraj-Zhelinë

  Nesër fillon asfaltimi i rrugës së vjetër Saraj-Zhelinë , rrugë e cila pas asfaltimit do të lehtësojë qarkullimin e banorëve ku edhe to të lidh fshatrat e komunës së Zhelinës dhe atë të Sarajit.

  Siç mëson TetovaSot nga NP “Rrugët e Maqedonisë”  asfaltimi do të nise nga komuna e Sarajit dhe do të përfundojë deri në komunën e Zhelinës.

  Nga kjo Ndërmarrje bëjnë apel që nga nesër mos të kalohet nga rruga e vjetër për shkak punimeve sepse në rrugë do të jenë makineritë e rënda që do të asfaltojnë rrugën ku do të ngadalësohen punët nëse veturat kalojnë në rrugën e vjetër. /TetovaSot/

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...