More

  Në mungesë të investimit nga Komuna , banorët asfaltojnë vetë rrugën që lidhë Rashçen me Sarajin

  Nga nesër fillon asfaltimi i rrugës që e lidhë vendbanimin Rashçe me Sarajin , njofton derveni.info.

  Investitorë i këtij projekti për fat të keq nuk është Komuna e Sarajit por një biznismen i sukseshëm i f.Rashçe.

  Bëhet fjalë për biznismenin Zulfi Bakiu i cili këtë lajm të jashtëzakonshëm e shpalosi sot në profilin e tij bë facebook.

  Vlenë të theksohet se asfaltimi i kësaj rruge , e shëndron si rrugën më të madhe që është ndërtuar ndonjëher në demokraci në Komunën e Sarajit./derveni.info

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...