More

  Në mungesë të investimit nga Komuna , banorët asfaltojnë vetë rrugën që lidhë Rashçen me Sarajin

  Nga nesër fillon asfaltimi i rrugës që e lidhë vendbanimin Rashçe me Sarajin , njofton derveni.info.

  Investitorë i këtij projekti për fat të keq nuk është Komuna e Sarajit por një biznismen i sukseshëm i f.Rashçe.

  Bëhet fjalë për biznismenin Zulfi Bakiu i cili këtë lajm të jashtëzakonshëm e shpalosi sot në profilin e tij bë facebook.

  Vlenë të theksohet se asfaltimi i kësaj rruge , e shëndron si rrugën më të madhe që është ndërtuar ndonjëher në demokraci në Komunën e Sarajit./derveni.info

   

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...