More

  Në Kondovë , i riu nga Sfillarja shkel me veturë 6 vjeçarin nga Gllumova

  Një aksident i rëndë ka ndodhur dje në fshatin Kondovë pranë Shkupit. Sipas të dhënave policore, i riu I.M. nga Sfillarja e Poshtme ka goditur me veturë 6 vjeçarin nga Gllumova, të cilit i ka shkaktuat lëndime të rënda.

  Fëmija është dërguar me urgjencë në spitalin e shtetit, ndërsa policia ka kryer ekspertizë të vendngjarjes. Së fundmi dukshëm është shtuar numri i aksidenteve dhe i pasojave në njerëz. Qyteti i Shkupit dje ka vendosur pesë matës digjital të shpejtësisê në afërsi të shkollave, por të gjitha këto vetëm në lagjet e banuara me maqedonas.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...