More

  Në Kondovë , i riu nga Sfillarja shkel me veturë 6 vjeçarin nga Gllumova

  Një aksident i rëndë ka ndodhur dje në fshatin Kondovë pranë Shkupit. Sipas të dhënave policore, i riu I.M. nga Sfillarja e Poshtme ka goditur me veturë 6 vjeçarin nga Gllumova, të cilit i ka shkaktuat lëndime të rënda.

  Fëmija është dërguar me urgjencë në spitalin e shtetit, ndërsa policia ka kryer ekspertizë të vendngjarjes. Së fundmi dukshëm është shtuar numri i aksidenteve dhe i pasojave në njerëz. Qyteti i Shkupit dje ka vendosur pesë matës digjital të shpejtësisê në afërsi të shkollave, por të gjitha këto vetëm në lagjet e banuara me maqedonas.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...