More

  Në Ditën Ndërkombëtare të Poezisë,Fondacioni Albiz organizon “Mbrëmje Poetike”

  Të nderuar, ju ftojmë që më 21.03.2017 (e martë) në ora 19:00 në Hamamin e Daut Pashës- Shkup, të merrni pjesë në “Mbrëmje Poetike” të organizuar nga Fondacioni Albiz, me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Poezisë, 21 mars.

  Në këtë mbrëmje do të prezantohen dhjetë poezi të përzgjedhura nga konkursi letrar në poezi i cili ka qenë i shpallur nga Fondacioni Albiz.

  Me këtë rast do të shpallen fituesit e katër çmimeve të para nga të cilat 3 (tre) nga juria dhe çmimi i publikut.

  Ju mirëpresim!

  Vendi: Hamamin e Daut Pashës
  (Në Çarshinë e Vjetër – Shkup)
  Data: 21.03.2017 (e martë)
  Ora: 19:00

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...