More

  Në Ditën Ndërkombëtare të Poezisë,Fondacioni Albiz organizon “Mbrëmje Poetike”

  Të nderuar, ju ftojmë që më 21.03.2017 (e martë) në ora 19:00 në Hamamin e Daut Pashës- Shkup, të merrni pjesë në “Mbrëmje Poetike” të organizuar nga Fondacioni Albiz, me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Poezisë, 21 mars.

  Në këtë mbrëmje do të prezantohen dhjetë poezi të përzgjedhura nga konkursi letrar në poezi i cili ka qenë i shpallur nga Fondacioni Albiz.

  Me këtë rast do të shpallen fituesit e katër çmimeve të para nga të cilat 3 (tre) nga juria dhe çmimi i publikut.

  Ju mirëpresim!

  Vendi: Hamamin e Daut Pashës
  (Në Çarshinë e Vjetër – Shkup)
  Data: 21.03.2017 (e martë)
  Ora: 19:00

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...