More

  Ndodh në Saraj: Kërcënon axhën, o ma jep vajzën për grua o ju vras të gjithëve

  Një rast i paprecedent është paraqitur të enjten në stacionin policor në Saraj. Dyzet e gjashtë vjeçari E.B. nga fshati Lubin i Shkupit, ka denoncuar se nga nipi i tij E.B. (19) i është rrezikuar siguria.

  Shkak për këtë sipas xhaxhait, është se nipi i tij përmes Viberit i ka dërguar porosi se do ta vrasë atë dhe familjen e tij nëse nuk ia jep vajzën, njoftoi policia .“Një ditë më parë, rreth orës 23 e 50 minuta i është paraqitur kushëriri i tij A.B. dhe e ka paralajmëruar të jetë i kujdesshëm sepse nipi i tij ka ikur nga shtëpia.

  Ai ka ikur pasi ka kuptuar se denoncuesi (xhaxhai 46 vjeçar) e ka fejuar vajzën dhe është revoltuar sepse ka qenë në lidhje dashurie me të. Denoncuesi po ashtu ka sqaruar se E.B. me datë 31.12.2017 e ka marrë vajzën e tij dhe dy ditë kanë qenë së bashku në një hotel në Tetovë pa lejen e tij dhe pasi nuk e ka ditur se ku gjendet vajza e ka paraqitur si të zhdukur në polici”, njoftoi MPB./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...