More

  Mozzik nuk refuzon pjesëmarrjen në një video seksuale (Video)

  Mozzik ka thënë se i pëlqejnë shumë fotografitë provokuese që i realizon dhe të cilat nganjëherë i shpërndan në rrjetet sociale.

  Duke folur në Elite Zone, ai ka theksuar se posedon shumë fotografi të tilla, të cilat i pëlqen jo për të bërë ndonjë skandal, por thjesht për t’i ruajtur.

  Njëherësh, Mozzik ka pohuar se posedon edhe video personale që nuk janë për publik.

  Ndërkaq, në pyetjen se a do të realizonte një video seksuale, ai ka thënë se nëse merr një ofertë të mirë do ta merrte parasysh.

  “Me një ofertë të mirë, do ta kisha bërë një video seksuale, pse jo…”, ka thënë reperi. /Telegrafi/

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads