More

  Mozzik nuk refuzon pjesëmarrjen në një video seksuale (Video)

  Mozzik ka thënë se i pëlqejnë shumë fotografitë provokuese që i realizon dhe të cilat nganjëherë i shpërndan në rrjetet sociale.

  Duke folur në Elite Zone, ai ka theksuar se posedon shumë fotografi të tilla, të cilat i pëlqen jo për të bërë ndonjë skandal, por thjesht për t’i ruajtur.

  Njëherësh, Mozzik ka pohuar se posedon edhe video personale që nuk janë për publik.

  Ndërkaq, në pyetjen se a do të realizonte një video seksuale, ai ka thënë se nëse merr një ofertë të mirë do ta merrte parasysh.

  “Me një ofertë të mirë, do ta kisha bërë një video seksuale, pse jo…”, ka thënë reperi. /Telegrafi/

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...