More

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti në vend do të jetë me diell, me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të lehtë deri në mesatare me drejtim verior.

  Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 12 deri 20 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 28 deri 35 gradë Celsius. UV indeksi do të jetë 8.

  Në Shkup mot me diell, me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri në mesatare veriore. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në 19 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të arrijnë deri në 33 gradë Celsius.

  Deri të shtunën paradite do të mbajë mot stabil dhe i ngrohtë. Të shtunën nga fundi i ditës dhe në ditët në vazhdim në orët e pasdites do të ketë jostabilitet me reshje lokale të rrëmbyeshme dhe bubullima.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...