More

  Modelja i vë flakën gjoksit në shenjë proteste kundër Instagramit (Foto,+18)

  Modelja australiane Imogen Anthony ka befasuar me veprimin e saj ndjekësit në llogarinë personale në Instagram.

  Ajo ka thyer rregullat e rrjeteve sociale pasi jo vetëm që shfaq gjoksin në një bluzë krejtësisht të tejdukshme, por ajo shfaqet me një çakmak në dorë të ndezur pranë gjoksit të saj.

  Kjo fotot ishte një formë e modeles për të protestuar kundër rregullave të Instagramit.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...