More

  Modelja i vë flakën gjoksit në shenjë proteste kundër Instagramit (Foto,+18)

  Modelja australiane Imogen Anthony ka befasuar me veprimin e saj ndjekësit në llogarinë personale në Instagram.

  Ajo ka thyer rregullat e rrjeteve sociale pasi jo vetëm që shfaq gjoksin në një bluzë krejtësisht të tejdukshme, por ajo shfaqet me një çakmak në dorë të ndezur pranë gjoksit të saj.

  Kjo fotot ishte një formë e modeles për të protestuar kundër rregullave të Instagramit.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Aksident i rëndë në Çair

  Sot ka ndodhur një aksident në Bulevardin Bosnjë-Hercegovina, sipas fotografisë shihet se në aksident janë përfshirë një furgoni vogël...

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...
  WordPress Ads